M550L 4x4

Šiuolaikiškas agresyvus dizainas, praktiškas ir lengvai valdomas keturratis darbui ir pramogoms. Dėka pailgintos ratų bazės ir daug vietos vairuotojui ir keleiviui, važiuoti dviese yra žymiai patogiau. Šiuolaikinė garsios Didžiosios Britanijos kompanijos DELPHI įpurškimas užtikrina mažas kuro sanaudas ir optimalų veikimą, nepriklausomai nuo važiavimo būdo. Puikų sukibimą ir nepriekaištingą jėgos perdavimą ratams užtikrina du visiškai užrakinami diferencialai.  AR dizainas su aliuminio diskais.

Galimos spalvos:  BíláBílá

6,099 įsk. PVM

M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4
M550L 4x4

EFI variklis

EFI variklis

Patikimas skysčiu aušinamas SOHC vienas cilindras turi pakankamai galios sunkiam darbui ir greitam važiavimui. Mišinio paruošimu rūpinasi modernus DELPHI kuro įpurškimas, mažos kuro sanaudos ir optimalus veikimas bet kokioje trasoje. Elektros perdavimo funkciją užtikrina patikima automatinė pavarų dėžė iš pirmaujančio Kanados prekės ženklo „CV-Tech"

Dviejų diferencialų pavaros

Dviejų diferencialų pavaros

2x4 / 4x4 pavara aprūpinta dviem elektra valdomais diferencialais. Dėl kiekvienos ašies 100% užrakinamo diferencialo, šis keturratis patikimai išves jus iš slidaus purvo, gilaus griovio ir leis drąsiai važiuoti, lipti į kalnuotas vietoves.

Važiuoklė

Važiuoklė

Puikus valdymas bekelėje, posūkiuose ir kitose trasuose - platai važiuoklė ir standus rėmas su žemu svorio centru užtikrina malonų ir lengvą valdymą. Nepriklausoma visų ratų pakaba su dideliu pakabos judesiu jus sužadins kiekvieną kartą, kai vėl įveiksite reljefą.

Modernūs žibintai

Modernūs žibintai

Modernus LED apšvietimas pabrėžia patrauklų keturračio dizainą. LED dienos žibintai efektyviai papildo agresyvią aukštos kokybės dvigubų projektorių priekinių žibintų išvaizdą ir kartu su LED posūkio žibintais suteikia mašinai išvaizdą.

Didelė bagažinė

Didelė bagažinė

Keliaudami ir dirbdami kasdien, įvertinsite didelę rakinamą vietą už galinės sėdynės.

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Šiuolaikinis prietaisų skydelis su aiškiu ir lengvai įskaitomu mėlynai apšviestu daugiafunkciniu LCD ekranu pateikia visą svarbią informaciją: skaitmeninį spidometrą, skaitmeninį tachometrą, rida, pavaros indikatorius, 2x4 / 4x4 pavaros indikatorius, aušinimo skysčio termometras ir skaitmeninis degalų matuoklis.  Taip pat ar yra įjungtos neutralios, tolimųjų šviesų, posūkio ir avarinių žibintų, variklio įspėjamosios šviesos ir atbulinės eigos pavaros.

Įranga ir priedai

Įranga ir priedai

„Linhai M550L EFI 4x4“ siūlo platų standartinės įrangos asortimentą - masyvus priekinis apsauginis rėmas, galinis bagažo laikiklis, išskirtinio dizaino aliumininiai ratai su firminėmis padangomis, elektrinė gervė su 3000 svarų galia ir nuotolinio valdymo pultu, vilkimo įranga, svirtelių ir rankenų dangčiai, dizaininiai galinio vaizdo veidrodžiai, dienos šviesos dienos šviesos žibintai, LED posūkio signalai ir LED galiniai žibintai, projektoriaus priekiniai žibintai, USB lizdas, 12 V lizdas ir praktiškas posūkio ir atbulinės eigos pavarų signalas.

Variklis 

Tipas: keturtaktis SOHC viengubas cilindras su DELPHI degalų įpurškimu
Tūris: 493 cm3
Užvedimas: ECU
Aušinimas: skysčiu + elektriniu ventilaitoriumi 

Pavarų sistema

Pavaros: 2x4 / 4x4, perjungiamos elektra
Transmisija: automatinis - CVT variatorius su atbuline eiga, L/H/N/R
Elektros perdavimo sistema: priekinis ir galinis rakinamas diferencialas

Važiuoklė 

Priekinė pakaba: nepriklausoma, McPherson
Galinė pakaba: IRS / nepriklausoma dviguba A
Priekinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai
Galinė pakaba:hidrauliniai amortizatoriai
Priekiniai stabdžiai: 2x hidraulinis diskas
Galiniai stabdžiai: 2x hidraulinis diskas + stovėjimo stabdys
Priekinės padangos: AT25 x  8 - 12
Galinės padangos: AT25 x 10 - 12

Išmatavimai ir svoriai 

 

Ilgis 2330 mm
Plotis 1160 mm
Aukštis 1265 mm
Sėdynės aukštis  900 mm
Žibintų aukštis  253 mm
Važiuoklės bazė 1490 mm
Tuščio svoris 384 kg
Keliamoji galia / traukiamoji jėga: 204 kg/200kg
Kuro bakas 14,5 L

Prietaisai ir žibintai 

Ekranas:                     

Skaitmeninis daugiafunkcis ekranas: tachometras, spidometras, didžiausias pasiektas variklio sūkių skaičius, didžiausias pasiektas greitis, vidutinis greitis, 2 parų ridos skaitikliai, visa rida skaitiklis, dienos rida skaitiklis, degalų matuoklis, diagnostikos gedimo kodas, laikrodis

Indikatoriai: 4x4 pavara, įjungta pavara, variklio perkaitimas, variklio alyva, posūkio rodikliai, apšvietimas
Žibintai:
projektoriaus priekiniai žibintai, LED dienos žibintai, LED posūkio žibintai, galiniai ir stabdžių žibintai

Pavara

2x4 / 4x4 pavara su dviem elektra valdomais diferencialais, priekinis apsauginis rėmas, plieninis galinis laikiklis, lengvojo lydinio ratlankiai su firminėmis padangomis, elektrinė gervė su 3000 svarų galia ir nuotolinio valdymo pultu, vilkimo kablis, svirtelių gaubtai, atskira keleivio sėdynė, atskiros kojų atramos ir rankenos keleiviams, LED dienos šviesos žibintai, dvigubi projektoriaus žibintai, LED galiniai / stabdžių / posūkio signalai, posūkio signalų akustinis signalas, vieta po galiniu laikikliu, USB lizdas


Pastaba

Importuotojas pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti kainas ir specifikacijas.