UTV 520 T-BOSS

Patvari važiuoklė su nepriklausoma visų ratų pakaba, 2x4 / 4x4 pavara, tvirta konstrukcija, puikios važiavimo savybės, patikimas modernus EFI variklis ir aukšta darbinė moralė - tai „Linhai UTV 550 T-BOSS“. Dėl visiškai automatinės pavarų dėžės ir ergonomiško interjero, kuriame yra daug vietos vairuotojui ir keleiviui, vairuoti yra lengva ir malonu. Puikus stabilumas, puikus pralaidumas reljefui, didelis kėbulas ir mažos eksploatacijos išlaidos daro šį UTV idealiu darbui lauke, miške, statybų aikštelėse, parkuose, sodininkystėje, sporto renginiuose ir pn. Naudingumą galite padidinti naudodami mūsų siūlomus priedus, tokius kaip purkštuvai, mulčeriai, peiliai ir kiti praktiški priedai.

Galimos spalvos: ModráCamouflage

Kaina įskaitant gervę, fiksuotą stogą ir didelį priekinį stiklą.

nuo 8,249 įsk. PVM

UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS
UTV 520 T-BOSS

Variklis

Variklis

Patikimas ir ekonomiškas 493 cm3 variklis su DELPHI įpurškimu su dideliu našumu, mažomis sąnaudomis ir paprastu valdymu. Variklio galią patikimai perduoda ratams automatinė pavarų dėžė su variklio stabdžiu, reduktoriumi ir atbulinės eigos pavara iš pirmaujančio Kanados gamintojo CVTech.

4x4 važiuoklė

4x4 važiuoklė

Patikima elektra valdoma visų varančiųjų ratų pavara su priekiniu diferencialo užraktu garantuoja aukštą pralaidumą bet kokioje vietovėje. Paspaudę mygtuką, galite pasirinkti tik galinių ar visų varančiųjų ratų pavarą, arba rinkitės visų ratų pavarą su užraktu ir taip žymiai padidinsite sukibimą. 

Pravažumas

Pravažumas

Plati, tvirta važiuoklė su žemu svorio centru užtikrina puikų stabilumą ir puikų pravažumą sunkioje vietovėje. Visi ratai pakabinami atskirai, naudojant didelius pakabos judesius. Puikų valdymą taip pat užtikrina naudingas svorio pasiskirstymas ir labai mažas apsisukimo spindulys.

Lengvas valdymas

Lengvas valdymas

Vairas, pavarų svirtis ir visi valdikliai yra aiškiai ir ergonomiškai išdėstyti. Viskas yra tiksliai ten, kur to intuityviai tikiesi

Galingi stabdžiai

Galingi stabdžiai

Didelio dydžio hidrauliniai stabdžiai su dideliu diskų skersmeniu suteikia didelę stabdymo jėgą. Dėl subalansuoto efekto tarp priekinės ir galinės ašies, stabdžiai yra puikiai nuspėjami ir patikimai sustabdo transporto priemonę net ir esant pilnai apkrovai ar sunkiai priekabai.

Daugiafunkcis LCD ekranas

Daugiafunkcis LCD ekranas

Prietaisų skydelis su mėlynai apšviestu daugiafunkciniu LCD ekranu yra puikiai įskaitomas ir pateikia visą svarbią informaciją: skaitmeninis tachometras, skaitmeninis spidometras, ridos indikatorius, darbo valandų indikatorius, 2WD / 4WD įjungtas indikatorius, aušinimo skysčio temperatūros indikatorius, skaitmeninis degalų matuoklis, neutrali indikatoriaus lemputė, tolimosios šviesos, posūkio signalai, atbulinės eigos pavara įjungta ir variklio įspėjamasis žibintas.

Kita įranga

Kita įranga

„Linhai UTV550i 4x4“ siūlo platų įrangos asortimentą - tvirtas UV spinduliams atsparus plastikinis stogas, didelis priekinis organinis stiklas, masyvus priekinis apsauginis rėmas, vairuotojo ir priekinio keleivio saugos durys, keleivio rankenos, galvos atramos, vilkimo įranga ir elektrinė gervė, kurios traukos jėga yra 3000 svarų ir nuotolinis valdymas.

Variklis

Tipas: keturtaktis vieno cilindro SOHC EFI, 4 vožtuvai
Tūris: 493 cm3
Angos x taktas: Ø 87.5 × 82 mm
Max. sukimo momentas: 39 Nm / 5500 min (off-road)
Aušinimas: skystis + elektrinis ventiliatorius
Variklio užpildymas: elektroninė kuro įpurškimo sistema DELPHI (GB)

Pavaros sistema

Pavara: 2x4 / 4x4, perjungiamos elektra
Transmisija: automatinė - CVTech atbulinės eigos pavaros variatorius, L/H/N/R
Galinė pavara: kardanas priekyje ir gale

Važiuoklė

 

Priekinė pakaba: nepriklausoma, McPherson 
Galinė pakaba: nepriklausoma, dviejų A
Priekinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai
Galinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai su reguliuojama spyruoklės išankstine apkrova 
Priekiniai stabdžiai: 2x hidraulinis diskas
Galiniai stabdžiai: hidraulinis diskas
Priekinės padangos: AT25 x 8 - 12
Galinės padangos: AT25 x 10 - 12

Išmatavimai ir svoris 

Ilgis 2700 mm
Plotis 1420 mm
Aukštis  1890 mm
Sėdynės aukštis 900 mm
Žibintų aukstis 253 mm
Važiuoklės bazė 1855 mm
Svoris 563 kg su pilnu baku
Kėbulo matmenys 1350 x 950 x 280 mm
Apkrova 200 kg
Kuro bakas 14,5 l

Kitos funkcijos 

Ekranas:                    

Skaitmeninis daugiafunkcis ekranas: spidometras, tachometras, odometras, valandos skaitiklis, skaitmeninis degalų matuoklis, borto laikrodis, aušinimo skysčio termometras
Indikatoriai: neutrali, tolimųjų šviesų, posūkio žibintų, atbulinės eigos, variklio indikatorius

Papildoma įranga 

Tvirtas ultravioletiniams spinduliams atsparus plastikinis stogas, visas funkcinis priekinis organinis stiklas, priekinis apsauginis rėmas, vairuotojo ir priekinio keleivio saugos durys, keleivių rankenos, plieninis antgalis su dujinėmis atramomis, galvos atramos, vilkimo įranga, elektrinė gervė su 3000 svarų traukos jėga ir nuotolinio valdymo pultu.

Pastaba

Importuotojas pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti kainas ir specifikacijas.