Priedai vairuotojams, techninė priežiūra

„DAX" drabužiai ir aksesuarai

„DAX" drabužiai ir aksesuarai

Kokybiška apranga už prieinamą kainą, skirta nešioti įvairiais metų laikais. Čia rasite gausų pasitinkimą striukių, kelnių, pirštinių ir kitų sertifikuotų prekių.

„LS2" šalmai

„LS2" šalmai

LS2 ispaniški šalmai pasižymintys aukšta kokybė, originalumu bei didele spalvine šalmų gama.

„Finntrail" vandeniui nepralaidi apranga

„Finntrail" vandeniui nepralaidi apranga

„Finntrail“ kuria ir išbando savo produktus ekstremaliausiomis Kanados ir Europos sąlygomis. Su šios firmos apranga galite drąsiai bristi vandeniu net iki kaklo negalvodami, jog sušlapsite. 

„CKX" šalmai

„CKX" šalmai

Daugybė nuimamų ir keičiamų elementų leidžia šalmą idealiai pritaikyti sezonui, važiavimo stiliui ir jūsų aktyvumo lygiui. Dėl revoliucinio atsiveriančio smakro Jums visiškai nereikia šalmo nuimti nuo galvos, kai laisvai kvėpuoti, susitarti su draugais ar užkąsti. Net užsidėjus akinius, šalmas suteikia itin platų 210 ° matymo lauką.

„MAXIMA" amerikietiška alyva bei priedai

„MAXIMA" amerikietiška alyva bei priedai

Aukščiausios kokybės motorinės alyvos, skirtos naudoti įvarriu važiavimo tipu. Ši alyva užtikrina maksimalią variklio apsaugą, sumažina trintį, padidina našumą, prailgina variklio tarnavimo laiką ir palaiko jų švarą

„HEAT DEMON" šildantys priedai

„HEAT DEMON" šildantys priedai

Amerikietiški šildomi priedai „Heat Demon“ yra vieni geriausių ir kokybiškiausių šildomų aksesuarų. Atšiaurių žiemos ir rudens šalčių metu Jums tikrai patiks šildomas vairo rankenos ir šildomas sėdynės, taip pat rasite šildomas liemenes, batų vidpadžius ir kitus priedus.

„SHARK" šildomos rankenos

„SHARK" šildomos rankenos

„Shark“ šildomose keturračių rankenose naudojama moderni novatoriška technologija ir mikroprocesoriaus valdymas, siekiant efektyvaus šildymo. Šildomas „Shark Lock-On“ rankenas yra lengva montuoti dėl nesudėtingos tvirtinimo sistemos be klijavimo, užrikrinant, kad rankena nesisuks. Rasite visiems keturračių modeliams.

„SHARK" sėdynės šildytuvas

„SHARK" sėdynės šildytuvas

„SHARK“ universalus, lengvai tvirtinamas, elektrinis šildytuvas skirtas keturračių, UTV, motociklų, sniego motociklų ir kt., sėdynių šildymui. Labai ploni, lankstūs ir tuo pat metu patvarūs anglies šildytuvai pasižymi labai greitu šilumos įvedimu ir suteikia komfortą važiuojant žiemą.

„SHARK" padangų remonto komplektas

„SHARK" padangų remonto komplektas

Rrinkinyje yra viskas, ko reikia patikimam ir greitam avariniam padangos remontui vos per kelias minutes. 

„SHARK" išorinis energijos šaltinis

„SHARK" išorinis energijos šaltinis

Galingas daugiafunkcis įkraunamas šaltinis „Shark EPS-204“, skirtas avariniam keturračių, UTV ir motociklų užkūrimui. Didelės talpos ličio polimero baterija, kurios talpa 10 000 mAh, 2 USB išvesties prievadai, įmontuotas daugiafunkcinis LED žibintuvėlis su SOS režimu, 12 V ir 19 V nuolatinės srovės išėjimai.