M570L EPS 4x4

„Linhai M565 LT EPS“ su visiškai nauju galingesniu varikliu ir vairo stiprintuvu suteikia daugiau galios, didesnį greitį ir daug techninių patobulinimų. Nauji lengvojo lydinio ratlankiai dar labiau pabrėžia keturračio patrauklumą, visiškai pertvarkytas skaitmeninis ekranas pateikia informaciją dar aiškiau. Didesnė prošvaisa žymiai pagerina pravažumą sunkioje trasoje. Pailginta ratų bazė ir elektra valdoma 2x4 / 4x4 pavara su elektriniu diferencialo užraktu gali įveikti nelygų reljefą. 

Galimos spalvos:  BíláBílá

nuo 7,299 įsk. PVM

M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4
M570L EPS 4x4

Variklis

Variklis

Naujas vieno cilindro įpurškiamas variklis padidino galią ir daugiau nei pakankamai galios sunkiam darbui ir greitam važinėjimui. Šiuolaikinis kuro įpurškimas garantuoja mažas sąnaudas ir mažą išmetamųjų teršalų kiekį. Elektros perdavimo funkciją užtikrina patikima pirmaujančio Kanados gamintojo „CVTech“ automatinė pavarų dėžė, kurioje taip pat įrengta P stovėjimo padėtis.

Vairo stiprintuvas

Vairo stiprintuvas

Elektrinis vairo stiprintuvas palengvina vairavimą ir prisideda prie vairavimo komforto. bei veikia kaip vairo amortizatorius, kai priekinis ratas atsitrenkia į akmenį, duobę ar kelmą, didžiąją energijos dalį sugeria vairo stiprintuvas, o smūgis neišmuša vairo iš jūsų rankos.

4x4 pavara

4x4 pavara

Patikima elektra priskiriama 4x4 pavara su elektriniu priekiniu diferencialo užraktu užtikrina optimalų sukibimą ant bet kokio paviršiaus.

Priekinis diferencialo užraktas

Priekinis diferencialo užraktas

Lengvai valdomas elektrinis priekinis diferencialo užraktas padės išvažiuoti iš įvairaus reljefo. Įjungus visų varančiųjų ratų pavarą (4x4) ir įjungus diferencialo užraktą, galia tolygiai pereina abiem varomiems priekiniams ratams.

Važiuoklė

Važiuoklė

Plati važiuoklė ir standus rėmas su žemu svorio centru užtikrina patogų ir lengvą valdymą. Nepriklausoma visų ratų pakaba su dideliu pakabos judesiu ir padidėjusia prošvaisa džiugins jus kiekvieną kartą, kai vėl laimėsite reljefą, kurio niekada neišdrįsote. Galinga keturių diskų stabdžių sistema jus patikimai sustabdo, nesvarbu, ar stabdote važiuodami dideliu greičiu, ar su sunkia priekaba nuo stačios kalvos.

Modernūs LED žibintai

Modernūs LED žibintai

Modernus LED apšvietimas pabrėžia patrauklų keturračio dizainą. LED dienos žibintai efektyviai papildo agresyvią aukštos kokybės dvigubų projektorių priekinių žibintų išvaizdą ir kartu su LED posūkio žibintais suteikia mašinai išvaizdą. 

Galinė talpykla

Galinė talpykla

Už galinės sėdynės yra didelė rakinama saugojimo vieta.

LCD ekranas

LCD ekranas

Skaitmeninis skystųjų kristalų ekranas buvo visiškai pertvarkytas, kad informacija būtų dar aiškiau pateikiama, ir jame pateikiami visi svarbūs duomenys: spidometras, tachometras, rida, 2x4 / 4x4 pavaros indikatorius, aušinimo skysčio termometras ir skaitmeninis degalų matuoklis. Atskiri indikatoriai rodo įjungtą pavarą, atbulinę eigą, neutralią padėtį, stovėjimo padėtį, alyvos kiekį, posūkio signalo ir avarinių žibintų įjungimą; variklio įspėjamosios lemputės.

Papildoma įranga

Papildoma įranga

„Linhai M565 LT EPS“ siūlo daugybę įrangos - elektrinis vairo stiprintuvas, masyvus priekinis apsauginis rėmas, galinis bagažo laikiklis, išskirtinio dizaino aliuminio ratlankiai su firminėmis padangomis, elektrinė gervė 3000 svarų ir nuotolinio valdymo pultas, vilkimo įranga, svirtelių ir rankenų dangčiai, dizaininiai galinio vaizdo veidrodžiai, dienos šviesos dienos šviesos žibintai, LED posūkio signalai ir LED galiniai žibintai, USB lizdas, 12 V lizdas ir praktiškas posūkio ir atbulinės eigos pavarų signalas.

Variklis

Tipas: keturtaktis SOHC viengubas cilindras su DELPHI degalų įpurškimu
Tūris: 499.5 cm3
Užvedimas: ECU
Aušinimas: skystis + elektrinis ventiliatorius

Pavarų sistema 

 

 
Pavaros: 2x4 / 4x4, perjungiamos elektra
Transmisija: automatinė, CVT variatorius su atbulinės eigos ir stovėjimo padėtimi, L/H/N/R/P
Diferencialo užraktas: priekinis ir galinis rakinamas diferencialas
   

Važiuoklė 

Priekinė pakaba nepriklausoma, McPherson
Galinė pakaba IRS / nepriklausoma dviguba A
Priekinė pakaba hidrauliniai amortizatoriai
Galinė pakaba
hidrauliniai amortizatoriai
Priekiniai stabdžiai 2x hidraulinis diskas
Galiniai stabdžiai 2x hidraulinis diskas + stovėjimo stabdys
Priekinės padangos AT25 x  8 - 12
Galinės padangos AT25 x 10 - 12

Išmatavimai ir svoris 

 

Ilgis 2330 mm
Plotis 1160 mm
Aukštis 1265 mm
Sėdynės aukštis  900 mm
Žibintų aukštis  249 mm
Važiuoklės bazė 1490 mm
Tuščio svoris 384 kg
Apkrova 204 kg
Traukiamoji galia 200 kg
Kuro bakas 14,5 L

Prietaisai ir žibintai

Ekranas:                     

Skaitmeninis daugiafunkcis ekranas: tachometras, spidometras, didžiausias pasiektas variklio sūkių skaičius, didžiausias pasiektas greitis, vidutinis greitis, 2 parų ridos skaitikliai, viso rida skaitiklis, dienos rida skaitiklis, degalų matuoklis, diagnostikos gedimo kodas, laikrodis

Indikatoriai: 4x4 pavara, įjungta pavara, variklio perkaitimas, variklio alyva, posūkio rodikliai, apšvietimas

Žibintai:

projektoriaus priekiniai žibintai, LED dienos žibintai, LED posūkio žibintai, LED galiniai ir stabdžių žibintai

Elektrinis vairo stiprintuvas, elektra valdoma 2x4 / 4x4 pavara su elektriniu diferencialo užraktu, priekinis apsauginis rėmas, plieninis galinis laikiklis, išskirtinio lydinio ratlankiai su firminėmis padangomis, elektrinė gervė su 3000 svarų galia ir nuotolinio valdymo pultu, vilkimo įranga, svirtelių dangčiai, atskira keleivio sėdynė, atskiri pakeliami kojų atramos ir turėklai keleiviams, LED dienos žibintai, dvigubi projektoriaus žibintai, LED galiniai / stabdžių / posūkio žibintai, akustinis posūkio signalas, saugojimo vieta po galiniu laikikliu, USB lizdas


Pastaba

Importuotojas pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti kainas ir specifikacijas.