500 4x4 Pro Max

Nepaprastas, akį rėžiantis dizainas, „Full-LED“ žibintai ir patikima technologija. „Linhai 500 Pro Max“ yra pasirengęs atlikti visus darbus ūkyje, kotedže, lauke ar miške. Kelionėje, sunkioje vietovėje ir kasdien naudodami, įvertinsite judrią važiuoklę su itin pravažiais rataos, patogiai sureguliuotą pakabą, patikimą variklį, elektra perjungiamą 2x4 / 4x4 pavarų dėžę su užrakinamais diferencialais.

Galimos spalvos:  Bílá

nuo 6,399 įsk. PVM

500 4x4 Pro Max
500 4x4 Pro Max
500 4x4 Pro Max
500 4x4 Pro Max
500 4x4 Pro Max

Variklis

Variklis

Skysčiu aušinamas vienas cilindras turi pakankamai galios sunkiam darbui ir greitam važiavimui. Variklis perduoda savo galią ratams per automatinę dviejų greičių transmisiją iš pirmaujančio Kanados gamintojo CVTech. Transmisijoje sumontuota redukcija į lėtą, neutralią ir atbulinę.

4x4 pavara

4x4 pavara

Patikima, elektra valdoma 4x4 pavara užtikrina puikų sukibimą ant bet kokio paviršiumi. Paspaudus vairo mygtuką, variklio galia perduodama visiems ratams, kai tik reikia padidinti sukibimą. Sunkiausioje vietovėje, kur net 4x4 pavara nebepadeda, priekyje arba abiejuose diferencialuose taip pat turite elektrinį užraktą. Efektyvus sumažintas galios perdavimas taip pat galimas sunkiems darbams, statiems lipimams ir sunkiems tempimams.

Diferencialo užraktas

Diferencialo užraktas

Lengvai valdoma priekinė spyna (T3b) arba abu diferencialai (L7e, Euro4) leis saugiai išlipti iš purvo, leis įveikti bet kokią sunkią vietovę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sustoti ir paspausti diferencialo fiksavimo mygtuką ant vairo.

Važiuoklė

Važiuoklė

Didelis reljefo pralaidumas ir stabilumas posūkiuose. Puiki plati važiuoklė kartu su standžiu rėmu ir žemu svorio centru užtikrina tikslų ir lengvą valdymą. Nepriklausoma pakaba su dideliais pakabos smūgiais jus sužadins kiekvieną kartą, kai vėl įveiksite reljefą. Labai mažas posūkio spindulys taip pat prisideda prie didelio manevringumo.

LED žibintai

LED žibintai

Šiuolaikiniai agresyvios formos „Full-LED“ žibintai pritraukia dėmesį, pabrėžia šiuolaikinį dizainą. 

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Daugiafunkcinis LCD ekranas

Prietaisų skydelis su mėlynu apšviestu LCD yra lengvai įskaitomas ir pateikia visą svarbią informaciją: skaitmeninį spidometrą, skaitmeninį tachometrą, ridos indikatorių, 2WD / 4WD / LOCK pavaros indikatorių, aušinimo skysčio temperatūros indikatorių, skaitmeninį degalų matuoklį.

Įranga ir priedai

Įranga ir priedai

„Linhai 500 Promax“ turi visiškai naujus patrauklius lengvojo lydinio ALU ratlankius su firminėmis padangomis, elektrinę gervę su didele 3000 lbs traukos jėga ir nuotolinio valdymo bei vilkimo įrangą, yra masyvus priekinės apsaugos rėmas. posūkio žibintas.

Variklis

Tipas: keturtaktis, vieno cilindro SOHC
Tūris: 492,8 cm3
Anga x taktas: Ø 87.5 x 82 mm
Uždegimas: CDI
Sukimo momentas: 38.8 Nm / 5500
Aušinimas: skysčiu + elektriniu ventiliatoriumi

Pavarų sistema 

 

Pavara: 2x4 / 4x4, perjungemos elektiniu būdu
Transmisija: automatinė - CVT variatorius su atbuline eiga, L/H/N/R
Elektrinė transmisija: L7e (Euro4): priekyje ir gale diferencialas užrakinamas elektra
T3b: elektra užrakinamas diferencialas priekyje

Važiuoklė

Priekinė pakaba: nepriklausoma, McPherson
Galinė pakaba: nepriklausoma, dvigubos A
Priekinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai, spyruoklės su 5 padėčių reguliavimu
Galinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai, spyruoklės su 5 padėčių reguliavimu
Priekiniai stabdžiai: 2x hidraulinis diskas
Galiniai stabdžiai: 1x hidraulinis diskas (T3b)  
  2x hidraulinis diskas (L7e)
Priekinės padangos: AT25 x 8 - 12
Galinės padangos: AT25 x 10 - 12

Matmenys ir svoriai

Bendras ilgis: 2150 mm
Bendras plotis: 1160 mm
Bendras aukštis: 1270 mm
Sėdynės aukštis: 915 mm
Žibintų aukštis: 253 mm
Važiuoklės bazė: 1270 mm
Tuščio svoris: 371 kg
Kuro bakas: 12,5 l

Kitos funkcijos

 

Ekranas:                    

Skaitmeninis daugiafunkcis ekranas su funkcijomis: spidometras, tachometras, odometras, skaitmeninis degalų matuoklis, borto laikrodis, aušinimo skysčio temperatūros daviklis
Indikatoriai: 2WD / 4WD / LOCK pavara, neutrali, atbulinė, posūkio signalai, tolimosios šviesos

Pavara

Priskiriama 4x4 pavara su elektriniu diferencialo užraktu, elektrinė gervė su 3000 svarų sukibimo jėga ir nuotolinio valdymo pultu, vilkimo įranga, dizaino ALU ratai su firminėmis padangomis, masyvus priekinis apsauginis rėmas, tvirtas priekinis ir galinis laikiklis, svirtis ir rankos dangčiai, „Full-LED“ priekiniai žibintai, posūkio signalų akustinis signalizavimas

 

Pastaba: 

Importuotojas pasilieka teisę keisti kainas ir specifikacijas.