500 4x4 AR

Galingas komercinis ir poilsio pramoginis keturračio motociklas „Linhai 500 4x4 AR“ yra puikiai paruoštas net ir sunkiausiems profesionaliems darbams fermoje, kotedže, lauke ar miške, atsipalaiduojančioms kelionėms ir važiavimui sunkiausioje vietovėje. Kasdien naudodami įvertinsite judrią važiuoklę su nepriklausoma visų ratų pakaba, patogiai sureguliuotą pakabą, patikimą skysčiu aušinamą variklį, elektra perjungiamą 2x4 / 4x4 pavarą su elektriniu priekiniu diferencialo užraktu, puikų valdymą, patrauklų dizainą ir aukštą šio universalaus praktiško keturračio patikimumą.
AR versijoje su aliuminio diskais.

Galimos spalvos:  BíláBílá Bílá

nuo 5,799 įsk. PVM

500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR
500 4x4 AR

Variklis

Variklis

Skysčiu aušinamas vienas cilindras turi pakankamai galios sunkiam darbui ir dinamiškam pagreičiui. Variklis perduoda savo galią ratams per automatinę dviejų greičių pavarą iš pirmaujančio Kanados gamintojo „CVTech“, turinčią reduktorių, neutralų ir atbulinį.

4x4 pavara

4x4 pavara

Patikima 4x4 pavara su elektriniu priekiniu diferencialo užraktu užtikrina optimalų sukibimą ant bet kokio paviršiaus. Paspaudus vairo mygtuką, variklio galia perduodama abiem ašims, kai tik reikia didesnio sukibimo. Sunkiausioje vietovėje, kur net visų varančiųjų ratų pavara nebepadeda, vis tiek turite elektrinį priekinį diferencialo užraktą. Be to, efektyviai sumažinta galia gali būti atliekama sunkiems darbams, stačiams lipimams ir sunkiam vilkimui.

Priekinis diferencialo užraktas

Priekinis diferencialo užraktas

Lengvai valdomas elektrinis priekinis diferencialo užraktas pašalins jus nuo purvo, purvo, sunkaus ir slidaus reljefo, jei vienas priekinis ratas pradės suktis. Įjungus visų varančiųjų ratų pavarą (4x4) ir įjungus diferencialo užraktą, galia tolygiai pereina abiem varomiems priekiniams ratams, leidžianti užtikrintai vairuoti, važiuoti, lipti ir įveikti bet kurią sunkią vietą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sustoti ir paspausti diferencialo fiksavimo mygtuką ant vairo.

Važiuoklė

Važiuoklė

Puikus valdymas bekelėje, posūkiuose ir važiavimo stabilumas - puiki plati važiuoklė kartu su standžiu rėmu ir žemu svorio centru užtikrina malonų ir lengvą valdymą. Nepriklausoma visų ratų pakaba dideliais smūgiais sužadins kiekvieną kartą, kai vėl įveiksite reljefą. Labai mažas posūkio spindulys taip pat prisideda prie didelio manevringumo.

Modernūs žibintai

Modernūs žibintai

Patrauklūs LED dienos žibintai elegantiškai papildo šiuolaikinį šio modelio dizainą ir kartu su LED posūkio žibintais suteikia dar brandesnę ir patrauklesnę išvaizdą.

LCD ekranas

LCD ekranas

Prietaisų skydelį su mėlynu apšviestimu lengva skaityti, jame pateikiama visa svarbi informacija: skaitmeninis spidometras, skaitmeninis tachometras, ridos indikatorius, 2WD / 4WD / LOCK pavaros indikatorius, aušinimo skysčio temperatūros indikatorius, skaitmeninis degalų matuoklis. Neutrali įspėjamoji lemputė, tolimųjų šviesų įspėjamoji lemputė, posūkio ir pavojaus žibintai, atbulinės eigos pavaros lemputė.

Įranga ir priedai

Įranga ir priedai

„Linhai 500 4x4 AR“ gali pasigirti išties turtinga standartine įranga, kuri be elektra priskiriamos 4x4 pavaros apima masyvų priekinį apsauginį rėmą, tvirtą priekinį ir galinį laikiklį, dizainerio lengvojo lydinio ratlankius su firminėmis padangomis, elektrinę gervę su 3000 svarų sukibimu ir nuotolinį valdymą. valdikliai, vilkimo įranga, svirtis ir rankos dangčiai, LED dienos žibintai, LED posūkio žibintai, dvigubi projektoriaus žibintai ir praktiškas akustinis posūkio signalo signalizavimas.

Variklis 

Tipas: keturaktis, vieno cilindro SOHC
Tūris: 492,8 cm3
Angos x taktas: Ø87.5 x 82 mm
Uždegimas: CDI
Sukimo momentas: 38.8 Nm / 5500 aps./min
Aušinimas: skystis + elektrinis ventiliatorius

Pavarų sistema

 

 
Pavara: 2x4 / 4x4, elektrinis perjungimas
Transmisija: automatinė - CVT variatorius su atbulinės eigos, L/H/N/R
Diferencialas: priekinis, su elektriniu valdymu
Galinė pavara: kardaniniai velenai priekyje ir gale

Važiuoklė

Priekinė pakaba: nepriklausoma, McPherson
Galinė pakaba: IRS / dviguba A
Priekinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai
Galinė pakaba: hidrauliniai amortizatoriai
Priekiniai stabdžiai: 2x hydraulická kotoučová
Galiniai stabdžiai: 1x hidraulinis diskas (T3b)  
  2x hidraulinis diskas (L7e)
Priekinės padangos AT25 x 8 - 12
Galinės padangos: AT25 x 10 - 12

Matmenys ir svoriai

Bendras ilgis: 2150 mm
Bendras plotis: 1160 mm
Bendras aukštis: 1270 mm
Sėdynes aukštis: 915 mm
Žibintų aukštis: 253 mm
Važiuoklės bazė: 1270 mm
Tuščio svoris: 371 kg
Kuro bakas: 12,5 l

Kitos funkcijos

Ekranas:                    

Skaitmeninis daugiafunkcis ekranas: spidometras, tachometras, odometras, odometras, skaitmeninis degalų matuoklis, borto laikrodis, aušinimo skysčio temperatūros daviklis
Indikatoriai: 2WD / 4WD / LOCK pavara, neutrali, atbulinė, posūkio signalai, tolimosios šviesos


Pavara

Priskiriama 4x4 pavara su elektriniu priekiniu diferencialo užraktu, tvirtas priekinis apsauginis rėmas, tvirtas priekinis ir galinis laikiklis, išskirtinio lydinio aliuminio ratlankiai su firminėmis padangomis, elektrinė gervė su 3000 svarų traukos jėga ir nuotolinio valdymo pultu, vilkimo kablis, svirtis ir rankos dangčiai, LED dienos žibintai apšvietimas, keturi projektoriaus žibintai, galiniai / stabdžių / krypties žibintai su LED technologija, posūkio signalų akustinis signalizavimas

Pastaba

Importuotojas pasilieka teisę keisti kainas ir specifikacijas.